Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  Laxaleken 2011    Utskriftsdatum  26 maj 2011   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  11:04   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  27 maj 2011         
 
 
Gren 1, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  3:57.99   
49  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  4:05.39   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:08.41   
55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  4:12.06   
58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  25 m  4:14.43   
241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  4:16.16   
209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  4:22.80   
41  Blivik Martin  1995  KARLSKRONA  AM0395  25 m  4:25.42   
153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  4:25.70   
10  136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  4:26.23   
11  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  4:27.61   
12  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  4:32.14   
13  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  4:35.37   
14  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  4:37.71   
15  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  4:38.20   
16  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  4:40.62   
17  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  4:42.39   
18  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  50 m  4:46.68   
19  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  4:47.46   
20  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  4:48.29   
21  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  4:56.14   
22  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  5:00.31   
23  37  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  5:02.11   
24  94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  50 m  5:03.91   
25  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  5:04.47   
26  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  5:04.64   
27  40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  5:10.43   
28  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  5:20.67   
29  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  5:20.92   
30  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  5:25.16   
31  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:36.97   
32  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  5:49.57   
33  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m  5:51.15   
34  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  6:12.53   
35  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  50 m  6:13.22   
36  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  6:44.62   
37  51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m     
38  50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m     
 
Gren 2, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  4:28.22   
27  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  25 m  4:34.03   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  4:39.37   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  4:41.64   
155  Olsson Sandra  1992  S 02  AP4692  25 m  4:45.88   
135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  4:47.31   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  4:49.26   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  4:52.06   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  4:53.13   
10  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  4:54.74   
11  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  4:54.89   
12  246  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  4:55.00   
13  115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  4:55.10   
14  130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  4:59.68   
15  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  5:07.22   
16  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  5:10.47   
17  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  5:13.76   
18  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  5:14.55   
19  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  5:16.98   
20  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  5:23.98   
21  105  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  5:26.36   
22  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  5:31.28   
23  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  5:31.34   
24  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  5:31.64   
25  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  50 m  5:34.74   
26  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  5:36.28   
27  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  5:37.68   
28  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  5:49.66   
29  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  5:52.46   
30  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  5:58.56   
31  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  6:02.06   
32  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  6:03.14   
33  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  6:03.28   
34  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  6:07.16   
35  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  6:12.64   
36  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  6:30.54   
37  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m     
38  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
 
Gren 3, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:06.89   
65  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  4:12.55   
88  Vf Sim  VARBERG    25 m  4:15.84   
259  SK Laxen 1  SK LAXEN    25 m  4:20.01   
148  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:27.59   
66  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  4:30.66   
260  SK Laxen 2  SK LAXEN    25 m  4:40.00   
261  SK Laxen 3  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 4, 4X100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:28.35   
259  SK Laxen 1  SK LAXEN    25 m  4:42.12   
148  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:43.37   
89  Vf Sim 1  VARBERG    25 m  4:49.12   
149  S02 Lag 3  S 02    25 m  4:56.78   
260  SK Laxen 2  SK LAXEN    25 m  5:00.00   
67  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  5:01.44   
261  SK Laxen 3  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 5, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  2:25.05   
27  Lundqvist Alicia  1992  GÖTEBORG  BA4692  25 m  2:28.06   
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  2:28.87   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:33.82   
143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  2:40.26   
155  Olsson Sandra  1992  S 02  AP4692  25 m  2:41.07   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:46.71   
158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  2:51.04   
239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:54.26   
10  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  3:07.17   
 
Gren 6, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  25 m  2:06.56   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  2:09.77   
42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  2:12.37   
43  Hjalmarsson Andreas  1994  KARLSKRONA  AS7794  25 m  2:13.49   
241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:21.06   
153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  2:23.48   
Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  2:26.72   
209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:29.34   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:30.47   
10  94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:30.48   
11  164  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  2:41.73   
12  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  2:46.97   
13  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  3:00.51   
14  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m  3:18.62   
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:06.73   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:07.24   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  1:09.93   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:10.49   
220  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  25 m  1:11.32   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  1:12.25   
137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:12.50   
70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:12.76   
115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:13.06   
10  211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:13.09   
11  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  1:13.51   
12  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  1:13.53   
13  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:13.64   
14  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:14.44   
15  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  1:15.21   
16  71  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:15.36   
17  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:16.50   
18  135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:16.66   
19  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:16.78   
20  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  1:16.79   
21  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:16.86   
22  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:17.10   
23  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  1:17.16   
24  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:17.77   
25  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  1:17.78   
26  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:18.60   
27  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:19.13   
28  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  1:19.15   
29  38  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  1:19.77   
30  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:19.81   
31  206  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:20.23   
32  176  Borg Nanna Nissar -  1996  TUREBERG  AQ0896  25 m  1:21.40   
33  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  25 m  1:21.77   
34  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:22.48   
35  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:22.55   
36  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:22.79   
37  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  1:23.13   
38  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:24.00   
39  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:24.05   
40  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  1:24.53   
41  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  50 m  1:25.54   
42  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:25.91   
43  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:26.31   
44  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  1:27.15   
45  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:27.26   
46  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  1:28.04   
47  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  50 m  1:28.25   
48  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  1:28.54   
49  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:28.75   
50  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  1:29.05   
51  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:29.12   
52  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:29.71   
53  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:30.02   
54  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  1:30.19   
55  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  1:30.48   
56  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:32.27   
57  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  1:32.65   
58  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:33.83   
59  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:34.19   
60  23  Ljungdahl Ida  2000  ÄLMHULT  AH4400  25 m  1:35.16   
61  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:35.27   
62  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  1:35.67   
63  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:36.86   
64  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:38.19   
65  35  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  1:38.77   
66  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  1:39.19   
67  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:41.31   
68  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:42.13   
69  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:45.80   
70  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  1:47.57   
71  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:49.39   
72  218  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:51.32   
73  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:53.18   
74  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:55.14   
75  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  50 m  2:07.34   
76  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
77  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m     
78  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
79  33  Svendberg Julia  1998  ALE    25 m     
80  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m     
81  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m     
82  69  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
83  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m     
84  223  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  53.80   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  55.62   
181  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  25 m  57.42   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:00.31   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:00.84   
76  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  1:01.25   
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:02.91   
41  Blivik Martin  1995  KARLSKRONA  AM0395  25 m  1:05.20   
40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  1:05.43   
10  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  1:05.80   
11  55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:05.84   
12  11  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  1:05.85   
13  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:06.44   
14  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  1:07.79   
15  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:08.30   
16  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  1:10.21   
17  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:10.21   
18  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:10.24   
19  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  1:10.37   
20  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:12.64   
21  75  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:13.08   
22  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  50 m  1:13.10   
23  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  1:13.15   
24  39  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  1:14.08   
25  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  1:17.98   
26  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  1:18.23   
27  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:19.08   
28  238  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  1:21.35   
29  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:21.47   
30  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:22.13   
31  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  1:22.31   
32  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:22.77   
33  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:22.93   
34  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:23.45   
35  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:23.52   
36  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  1:23.56   
37  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  1:24.38   
38  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:24.47   
39  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:24.63   
40  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:25.16   
41  184  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  1:27.80   
42  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:28.97   
43  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:31.72   
44  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  1:32.96   
45  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:35.53   
46  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  50 m  1:35.97   
47  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  1:38.11   
48  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:38.89   
49  224  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:39.25   
50  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  1:40.33   
51  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:40.90   
52  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:42.74   
53  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:44.08   
54  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  34.44   
130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  35.07   
46  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  35.34   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  36.06   
115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  36.16   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  36.22   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  37.19   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  37.24   
15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  37.38   
10  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  37.54   
11  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  37.80   
12  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  38.13   
13  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  38.23   
14  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  38.28   
15  20  Frantz Victoria  1997  ÄLMHULT  AM3297  25 m  38.50   
16  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  38.78   
17  38  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  39.00   
18  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  39.35   
19  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  39.57   
20  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  39.73   
21  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  39.88   
22  105  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  39.89   
23  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  40.18   
24  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  40.50   
25  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  41.24   
26  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  41.34   
27  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  41.43   
28  108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  41.52   
29  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  41.73   
30  237  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  41.76   
31  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  41.83   
32  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  50 m  42.06   
33  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  42.08   
34  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  42.09   
35  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  42.12   
36  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  42.77   
37  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  42.87   
38  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  43.09   
39  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  43.34   
40  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  43.41   
41  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  43.47   
42  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  43.68   
43  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  43.80   
44  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  43.82   
45  192  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  43.82   
46  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  43.91   
47  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  43.96   
48  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  44.05   
49  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  44.13   
50  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  44.51   
51  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  44.81   
52  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  45.34   
53  197  Rønvik Nora Haugli  1993  Tønsberg    50 m  45.52   
54  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  45.87   
55  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  45.88   
56  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  46.17   
57  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  46.19   
58  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  46.28   
59  29  Emami Nikta  1996  ALE    25 m  46.70   
60  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  47.14   
61  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  47.20   
62  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  47.44   
63  191  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  47.91   
64  23  Ljungdahl Ida  2000  ÄLMHULT  AH4400  25 m  47.93   
65  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  48.69   
66  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  48.76   
67  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  48.84   
68  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  48.87   
69  32  Sandberg Julia  1997  ALE    25 m  48.90   
70  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  49.13   
71  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  49.26   
72  79  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  49.39   
73  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  50.08   
74  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  50.26   
75  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  52.24   
76  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  53.02   
77  35  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  53.12   
78  96  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  53.13   
79  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  53.68   
80  218  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  54.03   
81  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  54.85   
82  97  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  55.29   
83  223  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  55.30   
84  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m  55.49   
85  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  56.58   
86  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  57.48   
87  93  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  57.76   
88  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  58.39   
89  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m  59.30   
90  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  59.58   
91  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:02.06   
92  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
93  10  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m     
94  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
95  272  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  29.87   
51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  31.47   
227  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  31.66   
182  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  32.41   
157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  33.49   
234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  33.59   
208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  34.00   
50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  34.01   
94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  34.22   
10  13  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  34.70   
11  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  34.82   
12  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  34.93   
13  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  35.16   
14  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  36.07   
15  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  36.56   
16  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  36.91   
17  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  37.44   
18  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  37.72   
19  39  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  37.81   
20  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  37.85   
21  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  37.95   
22  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  39.84   
23  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  40.15   
24  14  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  40.40   
25  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  40.48   
26  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  40.97   
27  196  Osnes Eirik  1996  Tønsberg    50 m  41.11   
28  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  42.13   
29  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  42.14   
30  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  50 m  42.20   
31  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  42.31   
32  238  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  42.43   
33  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  42.76   
34  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  43.11   
35  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  43.24   
36  36  Wensing William  1997  ALE  AD2997  25 m  43.36   
37  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  43.57   
38  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  43.58   
39  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  43.83   
40  31  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  44.49   
41  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m  44.59   
42  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  44.87   
43  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  45.04   
44  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  45.33   
45  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  45.40   
46  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  45.67   
47  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  46.85   
48  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  47.18   
49  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  48.22   
50  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  49.79   
51  267  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  49.86   
52  224  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  49.94   
53  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  50.36   
54  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  52.66   
55  30  Ivarsbro Anton  1998  ALE    25 m  56.73   
56  262  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  1:00.25   
57  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m     
58  53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m     
59  55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m     
 
Gren 11, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  9:10.47   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  9:39.47   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  9:43.71   
155  Olsson Sandra  1992  S 02  AP4692  25 m  9:44.24   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  9:59.58   
135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  10:05.55   
137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  10:07.30   
156  Persson Kristine  1978  S 02  AA4678  25 m  10:19.95   
130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  10:36.68   
10  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  10:39.52   
11  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  10:43.78   
12  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  11:00.52   
13  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  11:03.01   
14  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  11:06.03   
15  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  11:19.24   
16  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  50 m  11:23.74   
17  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m     
18  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
 
Gren 12, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  S02 Lag 1  S 02    25 m  3:43.40   
259  SK Laxen 1  SK LAXEN    25 m  3:45.00   
65  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  3:48.99   
148  S02 Lag 2  S 02    25 m  3:53.08   
88  Vf Sim  VARBERG    25 m  3:54.17   
260  SK Laxen 2  SK LAXEN    25 m  3:58.00   
12  Sk70 Herr Lag 1  SK 1970    25 m  4:00.00   
66  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  4:10.88   
261  SK Laxen 3  SK LAXEN    25 m     
10  258  SS Delfin Lag 1  SS DELFIN    25 m     
11  121  Lss Lag 1  LYSEKIL SS    25 m     
 
Gren 13, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  4:58.84   
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  5:02.28   
243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  5:12.59   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  5:14.84   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  5:18.13   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  5:21.89   
155  Olsson Sandra  1992  S 02  AP4692  25 m  5:22.83   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  5:30.57   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  5:31.38   
10  143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  5:32.51   
11  84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  5:32.84   
12  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  5:35.98   
13  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  5:45.70   
14  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  5:46.36   
15  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  5:50.30   
16  211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  5:52.42   
17  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  6:38.08   
 
Gren 14, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  2:07.68   
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:07.70   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:10.30   
42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  2:13.51   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:17.20   
41  Blivik Martin  1995  KARLSKRONA  AM0395  25 m  2:22.12   
55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  2:23.25   
51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:24.36   
161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:24.45   
10  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:24.94   
11  208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:26.36   
12  50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:26.58   
13  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  2:27.05   
14  157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:28.30   
15  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:28.90   
16  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  2:29.08   
17  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:29.28   
18  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:29.79   
19  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:34.10   
20  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  2:35.66   
21  39  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  2:39.02   
22  234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  50 m  2:42.13   
23  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  2:51.12   
24  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:54.40   
25  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  3:04.70   
26  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  3:08.40   
27  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  3:15.19   
28  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m     
29  224  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  27.73   
243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  29.96   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  30.68   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  30.77   
246  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  31.14   
21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  31.14   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  31.17   
211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  31.26   
220  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  50 m  31.36   
10  110  Kvarfordt Karin  1992  VARBERG  BC7692  25 m  31.63   
11  152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  31.93   
12  84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  50 m  32.07   
13  143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  32.08   
14  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  32.50   
15  155  Olsson Sandra  1992  S 02  AP4692  25 m  32.55   
16  129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  32.58   
17  135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  32.65   
18  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  50 m  32.90   
19  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  33.23   
20  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  33.41   
21  38  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  33.49   
22  115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  33.51   
23  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  34.26   
24  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  34.77   
25  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  34.78   
26  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  34.82   
27  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  35.05   
28  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  35.42   
29  10  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  35.44   
30  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  35.49   
31  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  35.67   
32  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  35.82   
33  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  35.85   
34  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  35.97   
35  206  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  50 m  35.99   
36  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  36.03   
37  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  36.03   
38  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  50 m  36.21   
39  197  Rønvik Nora Haugli  1993  Tønsberg    50 m  36.25   
40  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  50 m  36.29   
41  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  36.41   
42  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  25 m  36.82   
43  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  37.03   
44  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  37.27   
45  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  37.29   
46  105  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  37.36   
47  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m  37.62   
48  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  37.65   
49  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  37.78   
50  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  37.88   
51  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  38.11   
52  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  38.38   
53  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  38.59   
54  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  50 m  38.70   
55  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  38.88   
56  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  39.02   
57  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  39.23   
58  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  39.32   
59  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  39.36   
60  237  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  39.52   
61  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  39.66   
62  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  39.79   
63  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  40.00   
64  20  Frantz Victoria  1997  ÄLMHULT  AM3297  25 m  40.06   
65  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  40.39   
66  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  40.42   
67  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  40.45   
68  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  40.87   
69  23  Ljungdahl Ida  2000  ÄLMHULT  AH4400  25 m  41.12   
70  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  41.30   
71  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  50 m  41.93   
72  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  42.42   
73  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  42.88   
74  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  43.07   
75  109  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  43.44   
76  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  44.23   
77  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  44.47   
78  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  44.49   
79  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  44.54   
80  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  44.95   
81  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  45.31   
82  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  45.54   
83  191  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  45.88   
84  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  46.92   
85  223  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  47.39   
86  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  48.52   
87  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  49.14   
88  33  Svendberg Julia  1998  ALE    25 m  49.73   
89  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  53.88   
90  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  57.82   
91  218  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m     
92  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
93  69  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
94  97  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m     
95  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
273  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  25 m  23.49   
219  Hageneier Mathias  1980  SK LAXEN  AB4580  50 m  24.45   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  24.65   
221  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  50 m  25.15   
182  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  25.26   
198  Stojkovski Niksja  1994  MORNAR-SPL    50 m  26.72   
228  Jonson Jonas  1991  SK LAXEN  AA9991  25 m  26.84   
58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  25 m  27.04   
199  Duijnhoven Job van  1988  DOLFIJN    25 m  27.86   
10  142  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  27.94   
11  227  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  27.95   
12  13  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  28.07   
13  241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  28.52   
14  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  28.84   
15  234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  28.94   
16  209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  50 m  29.24   
17  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  29.44   
18  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  50 m  29.82   
19  94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  30.54   
20  188  Forsberg Emil  1995  TUREBERG  AR0595  25 m  30.85   
21  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  50 m  31.07   
22  39  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  31.13   
23  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  50 m  31.15   
24  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  31.28   
25  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  31.40   
26  81  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  31.43   
27  189  Tofilovski Alexander  1994  TUREBERG  AN1794  25 m  31.60   
28  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  31.62   
29  14  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  32.26   
30  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  32.30   
31  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  32.35   
32  164  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  32.57   
33  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  32.82   
34  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  33.54   
35  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  50 m  33.96   
36  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  34.34   
37  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  34.62   
38  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  35.32   
39  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  35.80   
40  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  50 m  36.53   
41  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m  36.71   
42  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  50 m  36.93   
43  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  37.07   
44  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  37.75   
45  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  37.88   
46  196  Osnes Eirik  1996  Tønsberg    50 m  38.22   
47  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  38.47   
48  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  39.03   
49  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m  39.28   
50  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  39.56   
51  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  40.06   
52  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  40.36   
53  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  40.58   
54  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  50 m  42.67   
55  224  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  42.92   
56  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  43.66   
57  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  44.21   
58  184  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  44.52   
59  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  45.24   
60  267  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  46.28   
61  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  50 m  50.96   
62  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m     
63  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m     
64  51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m     
 
Gren 17, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  57.16   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  25 m  58.58   
85  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  59.80   
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  1:00.28   
135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:00.49   
70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  1:00.67   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  1:01.03   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:01.07   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:01.29   
10  173  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  1:01.31   
11  25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  1:02.62   
12  130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:02.77   
13  152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:02.80   
14  129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:02.85   
15  113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:03.75   
16  84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:03.78   
17  115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:03.79   
18  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  1:05.24   
19  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:05.39   
20  71  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:05.50   
21  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:05.61   
22  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  1:05.79   
23  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:06.01   
24  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  1:06.11   
25  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:06.72   
26  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:06.89   
27  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:07.14   
28  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  50 m  1:07.24   
29  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:07.47   
30  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  1:07.96   
31  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  1:08.38   
32  176  Borg Nanna Nissar -  1996  TUREBERG  AQ0896  25 m  1:08.42   
33  10  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  1:08.51   
34  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  1:08.68   
35  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:08.81   
36  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  1:09.05   
37  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:09.12   
38  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:09.67   
39  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  1:10.42   
40  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:10.61   
41  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  50 m  1:10.95   
42  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  25 m  1:11.71   
43  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  1:11.72   
44  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:11.76   
45  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:11.98   
46  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  1:12.20   
47  206  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:12.27   
48  20  Frantz Victoria  1997  ÄLMHULT  AM3297  25 m  1:12.35   
49  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  1:12.63   
50  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  1:12.67   
51  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:12.76   
52  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:12.93   
53  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:13.35   
54  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  1:13.84   
55  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:14.11   
56  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:14.69   
57  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  50 m  1:14.72   
58  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  1:15.38   
59  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  1:15.92   
60  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:16.01   
61  237  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:16.55   
62  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:16.68   
63  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:16.79   
64  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  1:17.32   
65  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:17.34   
66  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:17.34   
67  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  1:17.97   
68  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  1:18.43   
69  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:18.49   
70  109  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:18.80   
71  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  1:18.89   
72  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:19.27   
73  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  50 m  1:20.21   
74  192  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  1:20.28   
75  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  1:20.60   
76  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:21.14   
77  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:21.45   
78  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  1:21.54   
79  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:23.11   
80  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:23.14   
81  23  Ljungdahl Ida  2000  ÄLMHULT  AH4400  25 m  1:24.55   
82  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:25.22   
83  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  1:25.42   
84  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  1:25.43   
85  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:27.23   
86  223  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:28.12   
87  35  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  1:29.12   
88  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:29.87   
89  191  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  1:29.96   
90  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  1:30.35   
91  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  1:32.19   
92  33  Svendberg Julia  1998  ALE    25 m  1:33.58   
93  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  1:34.28   
94  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:34.75   
95  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:35.20   
96  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  1:36.44   
97  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:39.04   
98  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:41.18   
99  32  Sandberg Julia  1997  ALE    25 m  1:41.56   
100  218  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:42.18   
101  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
102  272  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m     
103  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
104  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m     
 
Gren 18, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
273  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  25 m  50.97   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  51.68   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  51.77   
195  Hedö Dennis  1985  Tønsberg    50 m  52.52   
49  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  52.86   
181  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  25 m  53.36   
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  53.44   
198  Stojkovski Niksja  1994  MORNAR-SPL    50 m  53.48   
43  Hjalmarsson Andreas  1994  KARLSKRONA  AS7794  25 m  54.27   
10  141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  54.32   
11  228  Jonson Jonas  1991  SK LAXEN  AA9991  25 m  54.75   
12  42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  54.85   
13  55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  55.12   
14  227  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  55.84   
15  244  Pålsson Fredrik  1975  SK LAXEN  AA7175  25 m  56.20   
16  241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  56.82   
17  76  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  56.85   
18  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  57.20   
19  153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  50 m  57.80   
20  209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  50 m  57.96   
21  208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  57.98   
22  40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  58.04   
23  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  58.34   
24  11  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  58.46   
25  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  58.46   
26  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  58.55   
27  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  58.92   
28  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  59.38   
29  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  59.42   
30  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  59.56   
31  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  59.58   
32  75  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  59.98   
33  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:00.00   
34  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  1:00.32   
35  188  Forsberg Emil  1995  TUREBERG  AR0595  25 m  1:00.65   
36  13  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  50 m  1:00.87   
37  39  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  50 m  1:01.58   
38  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  1:02.02   
39  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:02.34   
40  14  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:02.35   
41  189  Tofilovski Alexander  1994  TUREBERG  AN1794  25 m  1:02.36   
42  164  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  1:03.39   
43  37  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  1:03.57   
44  81  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  50 m  1:04.78   
45  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:05.59   
46  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  1:05.80   
47  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  1:06.05   
48  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:06.14   
49  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  1:06.19   
50  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  1:06.48   
51  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  50 m  1:07.93   
52  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  1:08.64   
53  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:08.75   
54  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:09.27   
55  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:09.64   
56  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  1:09.90   
57  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  50 m  1:10.37   
58  196  Osnes Eirik  1996  Tønsberg    50 m  1:11.00   
59  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:11.50   
60  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:12.77   
61  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:13.61   
62  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:13.85   
63  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  1:14.28   
64  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:14.95   
65  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m  1:14.97   
66  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:16.24   
67  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  1:16.41   
68  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:17.25   
69  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  50 m  1:18.16   
70  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:18.20   
71  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:18.82   
72  184  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  1:19.14   
73  238  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  1:19.50   
74  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  1:20.13   
75  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  1:20.38   
76  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  1:20.48   
77  224  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:21.57   
78  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:22.90   
79  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  50 m  1:23.85   
80  267  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  1:25.54   
81  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  1:26.56   
82  31  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  1:27.35   
83  36  Wensing William  1997  ALE  AD2997  25 m  1:30.22   
84  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:34.80   
85  117  Persson Linus  1997  VARBERG  AX0397  25 m     
86  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m     
87  30  Ivarsbro Anton  1998  ALE    25 m     
88  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m     
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:43.56   
115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:44.99   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:47.57   
46  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  2:52.09   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:52.95   
165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  2:57.61   
144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  50 m  2:58.93   
16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:59.52   
105  Karlsson Jennifer  1994  VARBERG  BF6294  25 m  3:00.01   
10  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  3:01.07   
11  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  3:03.85   
12  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  3:09.71   
13  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  3:11.51   
14  20  Frantz Victoria  1997  ÄLMHULT  AM3297  25 m  3:12.36   
15  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  3:13.66   
16  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  3:14.31   
17  38  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  3:18.28   
18  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  3:22.83   
19  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  50 m  3:26.03   
20  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  50 m  3:26.52   
21  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  3:33.49   
22  79  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  3:36.01   
23  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  3:44.63   
24  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m     
 
Gren 20, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:21.22   
51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:27.70   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:28.25   
50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:36.31   
208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:36.63   
157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:37.85   
94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:42.23   
59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:43.85   
Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:46.41   
10  37  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  3:04.37   
11  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  3:17.71   
12  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  3:21.29   
13  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  3:23.04   
14  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  3:24.94   
15  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  3:29.70   
16  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  3:42.06   
17  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  3:55.26   
 
Gren 21, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  2:07.77   
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:09.30   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:13.37   
76  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:15.61   
40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  2:21.18   
11  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  2:21.38   
161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:21.91   
111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  2:23.68   
240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:24.45   
10  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  50 m  2:32.98   
11  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  2:37.73   
12  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  2:38.62   
13  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:45.62   
14  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:48.67   
15  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  2:56.60   
16  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:58.77   
17  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  3:19.27   
18  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
19  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m     
20  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m     
 
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  2:14.68   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:20.90   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:27.54   
84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:27.86   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:28.67   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  2:29.44   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:31.71   
137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:32.88   
16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:34.05   
10  85  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:34.83   
11  25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:36.85   
12  70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:40.33   
13  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:43.20   
14  206  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  2:44.86   
15  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  2:45.86   
16  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  2:45.88   
17  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  2:47.81   
18  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  2:48.19   
19  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  2:48.87   
20  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  2:50.33   
21  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  2:53.39   
22  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  2:53.44   
23  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  2:53.85   
24  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  2:53.97   
25  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  50 m  2:55.26   
26  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:56.62   
27  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  2:57.44   
28  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:57.85   
29  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  3:02.50   
30  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  3:14.56   
31  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  3:14.64   
32  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
33  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m     
34  35  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m     
 
Gren 23, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:05.84   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  1:06.66   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:07.09   
51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  1:07.54   
50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:11.42   
199  Duijnhoven Job van  1988  DOLFIJN    25 m  1:11.51   
157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  1:12.10   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:12.74   
94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:14.17   
10  55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:15.45   
11  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  1:16.75   
12  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:16.81   
13  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:18.41   
14  75  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  1:18.77   
15  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  1:18.82   
16  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  1:19.27   
17  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  1:22.47   
18  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:23.36   
19  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  1:25.85   
20  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:26.64   
21  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  1:27.09   
22  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:27.96   
23  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:29.69   
24  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:30.25   
25  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:32.49   
26  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:32.54   
27  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:32.60   
28  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:32.64   
29  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:33.71   
30  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:35.18   
31  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  1:36.52   
32  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  1:41.29   
33  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  1:41.87   
34  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:42.24   
35  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  1:42.70   
36  36  Wensing William  1997  ALE  AD2997  25 m  1:43.37   
37  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:46.39   
38  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  1:52.84   
39  31  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  1:53.55   
40  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  50 m  2:06.41   
 
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:14.92   
46  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  1:16.92   
115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:17.67   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:18.93   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:19.97   
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  1:20.00   
165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  1:20.14   
15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  1:20.92   
106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:22.05   
10  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  1:22.54   
11  113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:22.62   
12  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  50 m  1:24.34   
13  243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  1:24.55   
14  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:24.55   
15  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  1:24.80   
16  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:26.26   
17  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  1:26.51   
18  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  1:26.82   
19  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  1:26.98   
20  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  1:29.60   
21  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  1:30.76   
22  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  1:30.87   
23  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m  1:30.90   
24  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  1:31.12   
25  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  1:32.08   
26  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:32.87   
27  112  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  25 m  1:33.36   
28  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  1:33.71   
29  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  1:33.84   
30  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:34.83   
31  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:34.87   
32  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:34.96   
33  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  1:35.48   
34  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  1:36.13   
35  192  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  1:36.93   
36  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:37.17   
37  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:41.13   
38  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:41.27   
39  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:41.36   
40  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  1:41.65   
41  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  1:43.36   
42  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:44.54   
43  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:44.72   
44  69  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m  1:44.79   
45  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  1:45.23   
46  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:45.48   
47  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  1:47.74   
48  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  1:47.82   
49  131  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  1:47.86   
50  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:47.93   
51  79  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  50 m  1:47.99   
52  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  1:48.07   
53  82  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  1:48.96   
54  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  1:50.19   
55  163  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:51.86   
56  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:51.93   
57  32  Sandberg Julia  1997  ALE    25 m  1:52.40   
58  162  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:52.45   
59  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:52.92   
60  29  Emami Nikta  1996  ALE    25 m  1:55.07   
61  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  1:58.44   
62  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  2:02.59   
63  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  2:02.99   
64  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  2:03.65   
65  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  2:15.09   
66  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  2:16.01   
67  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
68  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m     
69  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
70  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
 
Gren 25, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Hageneier Mathias  1980  SK LAXEN  AB4580  25 m  22.04   
273  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  25 m  22.71   
195  Hedö Dennis  1985  Tønsberg    50 m  23.27   
182  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  23.29   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  23.42   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  23.42   
198  Stojkovski Niksja  1994  MORNAR-SPL    50 m  24.35   
221  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  25 m  24.36   
181  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  25 m  24.44   
10  42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  24.98   
11  227  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  25.03   
12  199  Duijnhoven Job van  1988  DOLFIJN    25 m  25.13   
13  142  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  25.24   
14  43  Hjalmarsson Andreas  1994  KARLSKRONA  AS7794  25 m  25.26   
15  228  Jonson Jonas  1991  SK LAXEN  AA9991  25 m  25.45   
16  76  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  25.53   
17  234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  26.03   
18  157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  26.27   
19  11  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  26.34   
20  40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  26.51   
21  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  26.60   
22  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  26.60   
23  55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  26.63   
24  13  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  26.69   
25  209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  26.69   
26  58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  50 m  26.86   
27  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  27.01   
28  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  27.21   
29  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  27.21   
30  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  27.23   
31  208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  27.30   
32  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  27.56   
33  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  27.64   
34  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  27.67   
35  188  Forsberg Emil  1995  TUREBERG  AR0595  25 m  27.69   
36  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  27.70   
37  75  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  27.80   
38  189  Tofilovski Alexander  1994  TUREBERG  AN1794  25 m  27.83   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  50 m  27.95   
40  50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  28.32   
41  164  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  28.42   
42  94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  28.49   
43  81  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  28.62   
44  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  28.84   
45  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  29.06   
46  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  29.08   
47  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  29.24   
48  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  29.60   
49  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  29.86   
50  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  30.29   
51  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m  30.36   
52  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  30.40   
53  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  50 m  31.00   
54  196  Osnes Eirik  1996  Tønsberg    50 m  31.04   
55  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  31.09   
56  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  31.15   
57  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  31.36   
58  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  31.97   
59  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  32.02   
60  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  32.07   
61  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  32.16   
62  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  32.25   
63  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  32.73   
64  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  33.11   
65  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  33.38   
66  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  33.51   
67  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  33.67   
68  238  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  33.94   
69  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  33.99   
70  36  Wensing William  1997  ALE  AD2997  25 m  34.34   
71  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  34.73   
72  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  35.19   
73  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  35.20   
74  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  35.23   
75  31  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  35.34   
76  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  35.34   
77  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  35.62   
78  184  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  35.67   
79  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  35.73   
80  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  35.92   
81  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  35.96   
82  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  36.03   
83  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  37.05   
84  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  37.18   
85  267  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  39.10   
86  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  41.45   
87  262  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN    25 m  42.63   
88  117  Persson Linus  1997  VARBERG  AX0397  25 m     
 
Gren 26, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  26.28   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  25 m  26.80   
70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  27.51   
85  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  27.63   
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  27.89   
46  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  28.01   
135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  28.10   
110  Kvarfordt Karin  1992  VARBERG  BC7692  25 m  28.24   
173  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  28.25   
10  274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  28.26   
11  108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  28.55   
12  26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  28.57   
13  115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  28.71   
14  211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  28.89   
15  129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  28.91   
16  28  Harnebrandt Elin  1988  GÖTEBORG  AZ7688  25 m  28.97   
17  25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  29.22   
18  152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  29.23   
19  243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  29.23   
20  246  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  29.40   
21  130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  29.47   
22  143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  29.67   
23  113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  29.67   
24  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  29.70   
25  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  29.75   
26  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  29.76   
27  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  29.86   
28  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  30.03   
29  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  30.06   
30  71  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  30.33   
31  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  30.49   
32  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  30.53   
33  176  Borg Nanna Nissar -  1996  TUREBERG  AQ0896  25 m  30.59   
34  10  Helin-Nilsson Hanna  1997  SK 1970  BC2497  25 m  30.63   
35  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  30.76   
36  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  30.95   
37  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  30.96   
38  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  31.00   
39  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  31.04   
40  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  31.11   
41  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  31.11   
42  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  31.31   
43  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  31.33   
44  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  31.50   
45  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  31.70   
46  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  31.88   
47  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  31.96   
48  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  32.12   
49  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  50 m  32.13   
50  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  25 m  32.25   
51  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  32.40   
52  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  32.44   
53  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  32.44   
54  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  32.70   
55  237  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  32.86   
56  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  32.94   
57  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  32.98   
58  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  33.14   
59  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m  33.23   
60  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  33.27   
61  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  33.47   
62  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  33.57   
63  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  33.63   
64  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  33.72   
65  197  Rønvik Nora Haugli  1993  Tønsberg    50 m  33.78   
66  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  34.14   
67  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  50 m  34.15   
68  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  34.26   
69  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  50 m  34.26   
70  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  34.43   
71  109  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  34.66   
72  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  25 m  34.68   
73  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  34.70   
74  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  34.75   
75  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  34.96   
76  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  35.05   
77  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  35.09   
78  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  35.13   
79  192  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  35.13   
80  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  35.22   
81  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  35.39   
82  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  35.48   
83  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  35.84   
84  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  35.86   
85  225  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  35.95   
86  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  36.08   
87  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  36.63   
88  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  36.71   
89  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  36.72   
90  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  36.75   
91  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  37.06   
92  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  37.52   
93  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  37.53   
94  131  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  50 m  37.70   
95  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  37.87   
96  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  37.94   
97  82  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  38.43   
98  35  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  38.50   
99  32  Sandberg Julia  1997  ALE    25 m  38.71   
100  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  38.84   
101  33  Svendberg Julia  1998  ALE    25 m  38.85   
102  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  39.55   
103  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  39.94   
104  162  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  40.40   
105  163  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  40.52   
106  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  40.68   
107  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  40.74   
108  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  41.31   
109  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m  41.55   
110  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  41.90   
111  97  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  42.59   
112  29  Emami Nikta  1996  ALE    25 m  42.99   
113  266  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN    25 m  43.98   
114  96  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  44.86   
115  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  45.55   
116  265  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN    25 m  47.45   
117  263  Morin Tilde  2002  SK LAXEN    25 m  48.35   
118  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m  48.89   
119  272  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  50.41   
120  93  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  53.71   
121  112  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  25 m     
122  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
123  69  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m     
 
Gren 27, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  16:27.95   
41  Blivik Martin  1995  KARLSKRONA  AM0395  25 m  17:23.33   
161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  17:28.22   
111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  17:42.45   
Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  17:42.90   
153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  17:44.99   
159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  18:15.63   
Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  18:40.51   
14  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  18:41.81   
10  234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  19:21.58   
11  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  19:34.40   
12  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  19:57.55   
13  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  20:10.29   
14  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  20:57.79   
15  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m  21:47.11   
16  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  23:37.87   
17  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  25:06.82  RES 
18  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  50 m  25:30.06  RES 
 
Gren 28, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
83  Skövde SS Damer [1994]  1994  SKÖVDE SS    25 m  4:01.74   
147  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:04.53   
148  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:14.34   
89  Vf Sim 1  VARBERG    25 m  4:14.51   
259  SK Laxen 1  SK LAXEN    25 m  4:15.00   
90  Vf Sim 2  VARBERG    25 m  4:25.00   
67  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    25 m  4:28.44   
149  S02 Lag 3  S 02    25 m  4:28.54   
260  SK Laxen 2  SK LAXEN    25 m  4:32.00   
10  91  Vf Sim 3  VARBERG    25 m  4:35.00   
11  92  Vf Sim 4  VARBERG    25 m  4:45.00   
12  Sk70 Damer Lag 1  SK 1970    25 m  4:45.00   
13  261  SK Laxen 3  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 29, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  4:29.27   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:39.97   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  4:49.60   
55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  5:02.24   
208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  5:06.61   
111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  5:09.14   
41  Blivik Martin  1995  KARLSKRONA  AM0395  50 m  5:12.09   
Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  5:27.60   
59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  5:38.50   
10  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  5:43.77   
11  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m     
 
Gren 30, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:22.97   
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  2:23.04   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  2:28.11   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  2:29.70   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:30.03   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:31.14   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  2:33.36   
115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:33.89   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  2:34.74   
10  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  2:36.77   
11  143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  2:37.70   
12  173  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:37.89   
13  129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:37.92   
14  211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:38.84   
15  70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:39.10   
16  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:40.54   
17  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:40.74   
18  84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  2:40.80   
19  130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:41.16   
20  135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:41.72   
21  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:42.47   
22  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  2:42.96   
23  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  2:42.99   
24  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  2:43.74   
25  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  2:44.54   
26  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:44.77   
27  21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  2:45.09   
28  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  2:46.57   
29  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:47.16   
30  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:47.77   
31  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  2:50.08   
32  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  2:50.62   
33  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  2:52.94   
34  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  25 m  2:55.39   
35  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  2:56.01   
36  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:59.20   
37  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  50 m  2:59.22   
38  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  2:59.96   
39  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  3:01.44   
40  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  3:01.76   
41  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  3:02.46   
42  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  3:03.03   
43  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  3:03.23   
44  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  3:05.25   
45  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  3:06.71   
46  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  3:07.78   
47  128  Antonsson Sophie  1997  S 02  AJ4297  50 m  3:08.63   
48  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  3:10.95   
49  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  3:11.54   
50  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:12.99   
51  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  3:13.19   
52  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  3:16.61   
53  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  3:17.70   
54  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  3:18.74   
55  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  3:20.62   
56  79  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  3:32.70   
57  191  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  3:33.82   
58  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  25 m     
59  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m     
60  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m     
 
Gren 31, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
182  Borin Niklas  1989  TUREBERG  AD5189  25 m  24.54   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  25.66   
181  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  25 m  25.96   
221  Henriksson Robin  1987  SK LAXEN  AH1787  25 m  27.33   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  28.04   
227  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  28.71   
241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  28.94   
136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  29.52   
40  Ahlberg Alfred  1996  KARLSKRONA  AE0396  25 m  30.48   
10  234  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  31.06   
11  11  Herbertsson Hampus  1994  SK 1970  AM5994  25 m  31.14   
12  169  Gustafsson Oliver  1997  SS DELFIN  AD4197  25 m  31.68   
13  111  Larsson Alfred  1994  VARBERG  AL6994  25 m  32.09   
14  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  50 m  32.37   
15  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  50 m  32.41   
16  217  Eriksson Manfred  1991  SK LAXEN  AU1991  25 m  32.44   
17  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  32.46   
18  51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  32.96   
19  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  50 m  33.30   
20  75  Sumi Daniel  1997  ELFSBORG  AN6597  25 m  33.43   
21  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  33.46   
22  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  33.75   
23  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  35.77   
24  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m  37.17   
25  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  37.57   
26  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  37.65   
27  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  37.67   
28  196  Osnes Eirik  1996  Tønsberg    50 m  37.94   
29  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  38.06   
30  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  38.09   
31  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  38.11   
32  238  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  38.12   
33  174  Cado Viktor  1999  KARLSKRONA  AC3399  25 m  38.51   
34  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  38.78   
35  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  38.96   
36  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  39.36   
37  230  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  39.54   
38  183  Postlind Henrik  1998  TUREBERG  AO2998  25 m  40.12   
39  185  Nordin David  1998  TUREBERG  AQ6598  25 m  40.37   
40  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  40.46   
41  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  41.05   
42  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  25 m  41.31   
43  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m  41.53   
44  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  41.71   
45  184  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  41.72   
46  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  50 m  42.97   
47  31  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  43.25   
48  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  43.78   
49  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  45.90   
50  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  46.92   
51  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  47.54   
52  34  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  47.84   
53  267  Peterson Jonas  1999  TUREBERG  AJ0799  25 m  51.21   
 
Gren 32, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  30.41   
160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  31.16   
220  Henriksson Nelly  1995  SK LAXEN  AA5495  25 m  31.72   
28  Harnebrandt Elin  1988  GÖTEBORG  AZ7688  25 m  32.00   
85  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  32.26   
274  Kvarnemar Elin  1995  VARBERG  BA3295  25 m  32.38   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  32.50   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  25 m  32.59   
211  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  33.09   
10  46  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  33.20   
11  253  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  33.69   
12  115  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  34.06   
13  175  Krische Elisabeth  1996  SK 1970  AF6896  25 m  34.28   
14  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  34.42   
15  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  34.42   
16  71  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  34.70   
17  233  Ladjarevic Lejla  1993  SK LAXEN  BL7493  25 m  34.79   
18  135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  35.37   
19  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  35.58   
20  206  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  35.65   
21  103  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  35.86   
22  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  36.15   
23  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  36.32   
24  118  Utter Olivia  1998  VARBERG  AS9898  25 m  36.36   
25  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  36.60   
26  64  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  36.97   
27  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  37.08   
28  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  37.13   
29  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  37.22   
30  213  Do Hai Phuong  1995  SK LAXEN  BG8295  25 m  37.29   
31  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  37.73   
32  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  37.95   
33  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  38.04   
34  Hagborg Linneá  1996  SK 1970  BK8896  25 m  38.40   
35  176  Borg Nanna Nissar -  1996  TUREBERG  AQ0896  25 m  38.52   
36  114  Movahed Amanda  1994  VARBERG  BU9694  50 m  38.82   
37  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  38.90   
38  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  38.99   
39  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  39.41   
40  101  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  39.60   
41  204  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  39.85   
42  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  39.87   
43  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  40.03   
44  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  50 m  40.09   
45  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  40.22   
46  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  40.35   
47  171  Andersson Klara  1997  SS DELFIN  AH7897  25 m  40.38   
48  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  40.67   
49  264  Radoncic Amra  1995  SK LAXEN  AZ0495  25 m  40.70   
50  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  40.88   
51  268  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  41.00   
52  102  Holmefalk Marika  1995  VARBERG  BR5895  25 m  41.08   
53  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  41.22   
54  61  Thomas Hanna  1997  ELFSBORG  AI3297  25 m  41.62   
55  112  Laurén Alva  1997  VARBERG  BQ0897  50 m  42.14   
56  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  42.17   
57  122  Almqvist Veronica  1998  LYSEKIL SS  AD3898  25 m  42.55   
58  237  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  42.75   
59  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  42.87   
60  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  43.60   
61  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  43.72   
62  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  43.75   
63  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  44.06   
64  95  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  44.97   
65  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  45.01   
66  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  45.13   
67  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  45.37   
68  163  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  45.49   
69  82  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  45.59   
70  180  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  45.74   
71  131  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  46.62   
72  69  Alstéus Sofia  1999  ELFSBORG  AZ5499  25 m  46.74   
73  146  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  50 m  46.75   
74  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  47.08   
75  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  47.68   
76  97  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  48.70   
77  162  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  48.75   
78  96  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  48.86   
79  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  50.78   
80  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  50.79   
81  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m  51.42   
82  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  51.47   
83  120  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  51.53   
84  132  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  52.18   
85  33  Svendberg Julia  1998  ALE    25 m  54.08   
86  272  Sandgren Nanna  2003  VARBERG  AD8603  25 m  59.45   
87  178  Sterner Lovisa  1999  TUREBERG    25 m     
88  93  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m     
89  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
 
Gren 33, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
273  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  25 m  52.38   
116  Palmqvist Pontus  1991  VARBERG  AV7391  25 m  53.88   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  57.09   
58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  25 m  57.82   
42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  59.20   
198  Stojkovski Niksja  1994  MORNAR-SPL    50 m  1:00.83   
228  Jonson Jonas  1991  SK LAXEN  AA9991  25 m  1:01.17   
13  Källén Christoffer  1993  SK 1970  AO5593  25 m  1:02.25   
153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  1:03.72   
10  136  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  1:04.90   
11  248  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:04.96   
12  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  1:05.07   
13  209  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  50 m  1:05.24   
14  49  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  50 m  1:05.96   
15  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:06.48   
16  94  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:06.88   
17  168  Erlandsson Gilbert  1995  SS DELFIN  AG6995  25 m  1:08.16   
18  100  Bresche Joakim  1994  VARBERG  AL7994  25 m  1:09.39   
19  14  Källén Rasmus  1996  SK 1970  AF3596  25 m  1:10.39   
20  188  Forsberg Emil  1995  TUREBERG  AR0595  25 m  1:10.64   
21  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  1:12.27   
22  81  Eriksson Casper  1996  ELFSBORG  AD4796  25 m  1:13.44   
23  164  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  1:13.69   
24  50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:14.14   
25  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  1:15.07   
26  240  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:15.28   
27  44  Hjalmarsson Fredrik  1998  KARLSKRONA  AE8798  25 m  1:16.54   
28  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  1:17.61   
29  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:18.05   
30  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  50 m  1:21.73   
31  74  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:23.12   
32  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:27.55   
33  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:28.58   
34  194  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  1:30.79   
35  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:32.26   
36  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  25 m  1:33.31   
37  78  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  1:34.82   
38  72  Holappa William W  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  1:35.60   
39  77  Griphem Noah  1999  ELFSBORG  AC8399  25 m     
 
Gren 34, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  1:01.86   
243  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  1:07.09   
108  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:07.94   
113  Laurén Ida  1994  VARBERG  BS3894  25 m  1:08.95   
26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:08.97   
21  Lange Helén  1996  ÄLMHULT  AN1296  50 m  1:10.11   
143  Jarenfors Karin  1993  S 02  AV9893  25 m  1:11.26   
246  Quander Emelie  1995  SK LAXEN  AI3695  25 m  1:12.26   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  1:12.51   
10  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  1:12.76   
11  84  Andersson Lisen  1994  SKÖVDE SS  AQ3294  25 m  1:13.06   
12  165  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  1:14.10   
13  158  Schariot Hanna  1993  S 02  BD4493  25 m  1:17.46   
14  229  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:18.36   
15  247  Rolf Alexandra  1997  SK LAXEN  AW2897  25 m  1:18.82   
16  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:20.86   
17  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:22.86   
18  106  Karlsson Josefine  1997  VARBERG  AU1897  25 m  1:22.95   
19  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  1:24.27   
20  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  1:24.43   
21  257  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:28.05   
22  19  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  50 m  1:28.07   
23  245  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:28.61   
24  250  Shehadeh Emelie  1996  SK LAXEN  AN4896  50 m  1:28.69   
25  138  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  50 m  1:28.84   
26  254  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  1:33.20   
27  269  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:34.54   
28  179  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m     
 
Gren 35, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:51.84   
Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  1:53.80   
49  Johannesson Adrian  1995  ELFSBORG  AT5595  25 m  1:54.63   
55  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:57.47   
43  Hjalmarsson Andreas  1994  KARLSKRONA  AS7794  25 m  1:58.87   
141  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  1:59.24   
181  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  25 m  1:59.75   
58  Larsson Jacob  1992  ELFSBORG  AM5792  25 m  2:00.31   
42  Bornerheim Emil  1993  KARLSKRONA  AJ9793  25 m  2:00.76   
10  241  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:01.05   
11  244  Pålsson Fredrik  1975  SK LAXEN  AA7175  25 m  2:04.21   
12  76  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  2:04.32   
13  153  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  2:05.32   
14  139  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  2:06.12   
15  161  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  2:06.30   
16  157  Pettersson Oscar  1994  S 02  AU3794  25 m  2:07.60   
17  222  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:09.24   
18  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:10.46   
19  208  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:10.93   
20  51  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  2:11.38   
21  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  2:14.18   
22  159  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m  2:14.51   
23  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:15.16   
24  187  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  25 m  2:16.07   
25  256  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:21.74   
26  59  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  2:23.39   
27  127  Svedlund-Selander Max  1996  LYSEKIL SS  AL6196  25 m  2:23.43   
28  57  Johansson Pontus  1994  ELFSBORG  AB5594  25 m  2:24.37   
29  200  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  2:25.00   
30  133  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  2:25.71   
31  189  Tofilovski Alexander  1994  TUREBERG  AN1794  25 m  2:25.95   
32  50  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  50 m  2:26.21   
33  170  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  2:28.21   
34  56  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  2:29.97   
35  214  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:30.93   
36  98  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  50 m  2:37.25   
37  52  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:38.33   
38  154  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m  2:42.06   
39  47  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  50 m  2:44.46   
40  212  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  2:48.81   
41  235  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  2:50.91   
42  255  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  50 m  2:55.25   
43  270  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  2:55.85   
44  125  Milding Johan  1997  LYSEKIL SS  AK2997  50 m  2:56.85   
45  126  Svedlund-Selander Axl  1999  LYSEKIL SS  AA4799  25 m  2:58.66   
46  54  Jelic Filip  1999  ELFSBORG  AE0799  25 m  3:01.83   
47  104  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  3:07.09   
48  134  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  3:15.48   
49  123  Jacobsson Eric  1995  LYSEKIL SS  BC8195  25 m     
50  73  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m     
51  271  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m     
 
Gren 36, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:05.55   
216  Ekstrand Malin  1991  SK LAXEN  AL6891  25 m  2:10.18   
87  Svensson Sofia  1993  SKÖVDE SS  AF0893  25 m  2:10.31   
85  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:11.49   
86  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  25 m  2:11.68   
135  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:11.88   
25  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:11.96   
152  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:13.62   
129  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:15.31   
10  26  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  2:16.95   
11  70  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:17.59   
12  160  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:17.70   
13  173  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:17.87   
14  130  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:18.70   
15  150  Lindberg Pernilla  1994  S 02  BA7694  25 m  2:19.48   
16  16  Rosengren Angelica  1995  SK 1970  AA7895  25 m  2:21.68   
17  137  Erléus Hanna  1997  S 02  AS4497  25 m  2:22.69   
18  144  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:22.78   
19  177  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  2:23.00   
20  167  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  2:25.53   
21  107  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:25.70   
22  15  Platenik Amanda  1998  SK 1970  AI8698  25 m  2:25.99   
23  210  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  2:26.87   
24  71  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  2:28.01   
25  172  Folkestad Frida  1996  SS DELFIN  AY2696  25 m  2:29.82   
26  60  Mirsch Katharina  1995  ELFSBORG  BL3295  25 m  2:33.21   
27  239  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:33.38   
28  166  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  2:34.20   
29  48  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  2:35.38   
30  215  Dukic Jelena  1996  SK LAXEN  BH8496  25 m  2:36.18   
31  145  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  50 m  2:37.16   
32  176  Borg Nanna Nissar -  1996  TUREBERG  AQ0896  50 m  2:37.94   
33  Fluur Erica  1995  SK 1970  BW2895  25 m  2:38.25   
34  17  Rölander Linnéa  1994  SK 1970  BD5694  25 m  2:38.73   
35  124  Milding Emelie  1995  LYSEKIL SS  BM6495  25 m  2:39.79   
36  18  Stendahl Julia  1995  SK 1970  AO6895  25 m  2:44.39   
37  186  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  25 m  2:45.66   
38  251  Shehadeh Nathalie  1997  SK LAXEN  AM5497  25 m  2:46.39   
39  68  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  2:49.47   
40  203  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:49.61   
41  63  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  2:55.83   
42  22  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  50 m  2:57.26   
43  62  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  2:57.35   
44  45  Njezic Tina  1997  KARLSKRONA  AG7297  25 m  3:01.14   
45  231  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  3:05.48   
46  79  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  3:05.49   
47  201  Andersson Cim  1999  SK LAXEN  AZ2499  25 m  3:07.96   
48  205  Becanovic Selena  2000  SK LAXEN  AZ1400  25 m  3:13.31   
49  252  Ta Sofia  1998  SK LAXEN  BF2298  25 m  3:15.59   
50  163  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  3:19.05   
51  242  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  3:24.51   
52  236  Markovic Petra  1999  SK LAXEN  BE2299  25 m  3:28.42   
53  226  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  3:28.62   
54  191  Jansson Elsa Wislander  1997  TUREBERG  AU7297  25 m  3:30.13   
55  162  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  3:32.89   
56  202  Andersson Julia  1999  SK LAXEN  BF3699  25 m  3:40.10   
57  232  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  25 m  3:49.19   
58  131  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m     
59  249  Sehalic Lejla  1999  SK LAXEN    25 m     
60  207  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  26 maj 2011 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  11:04